Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problem z klasą...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-09, 17:24   #3
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Problem z klasą...

Cytat:
Napisane przez Los_sia Pokaż wiadomość
Witam. Chodzę do Liceum klasa 2 biol-chem-mat. Jednak w 1 kl byłam na humanie hist-ang-wos. Nie widziałam się kompletnie w tym Pani od historii i od ang była bardzo wymagająca dałam radę. Z końcem 1 klasy przepisałam się na biol-chem. Jestem w biol chemie jest ok. Jednak klasa jest do pupy. Traktują mnie jak powietrze. Nic mi nie mówią w ogóle ignorują. I teraz chciałabym wrócić na humana gdzie z klasą się bardzo zżyłam. Ale czy to był sens truć dyrektora o przepisywanie boje się co sobie pomyśli. Przypomnę tylko że jestem 2 klasa nowa podstawa i od 2 kl realizuję program rozszerzony. Jak wchodzę do tej klasy to mam minę jak by mnie zęby bolały (komentarz znajomego z innej klasy) Za tą klasą przemawiają przedmioty rozszerzone i bardzo dobrzy nauczyciele. Za tamtą super klasa i też bardzo dobrzy nauczyciele. Ale nauka historii nie jest to mój konik proszę o pomoc jako osoby bezstronne. Z góry dziękuję
Zostań w tej, w której jesteś. Nie kombinuj więcej. Nie wiesz jak będzie później, jestem pewna, że nawiążesz jakieś znajomości w klasie. Bądź otwarta, taki stan nie będzie trwał długo.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując