Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera trądzikowa - porady eksperta!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-23, 08:45   #43
Korciucha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

Witam Panią, Pani Doktor.

Mam 35 lat. Odkąd pamiętam, walczę z trądzikiem. Przechodziłam różne jego stadia, od zaskórników, na twarzy do nasilonego, objawiającego się ropnymi, bolącymi krostami, na twarzy, na granicy żuchwy i szyi, na plecach i dekolcie.
Stosowałam rozmaite kuracje pod kontrola dermatologów. Stosowałam antybiotyki, Diane 35, maści, mazidła etc., etc.

Obecny stan mojej cery jest dla mnie zadawalający. Większość blizn zniknęła, więsze i raczej pojedyncze wykwity pojawiają się powiedzmy kilka razy w m-cu, są jednak obecne zaskórniki w pewnych rejonach twarzy. Ponadto obecne są, zwłaszcza zimą, drobne krostki na plecach i na dekolcie.

Posiadam cerę mieszaną, ze strefą T, w dodatku bardzo wrażliwą, która ma skłonności do pękania naczynek na skrzydełkach nosa i policzkach.

Wiem, że mogłabym jeszcze popracować nad swą cerą. Ale wiek 30+ wymaga już ode mnie innej, bardziej wymagającej pielęgnacji niz cera 20-latki. Stąd moje pytanie. Jak powinnam dbać o cerę? Jakie kosmetyki z firmy Eucerin byłby dla mnie wskazane?

Sądzę, że Pani fachowe porady w tym temacie, będą bardzo cenne, gdyż wiele 30-latek a może i kobiet starszych, walczy z trądzikiem.

Dziękuję i pozdrawiam
Korciucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując