Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - z cyklu: maturzystka potrzebuje porady :) (ekonomia)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-24, 22:40   #14
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: z cyklu: maturzystka potrzebuje porady :) (ekonomia)

Cytat:
Napisane przez Kreskaaa Pokaż wiadomość
Nowa myśl. Szczerze mówiąc mama BARDZO namawia mnie na prawo, ja widzę że to nie jest mój konik chociaż sama umiejętność czytania tej prawniczej nowomowy wydaje się przydatna w codziennym życiu, tak żeby chronić własnych interesów. No i jeśli bym sie dostała (na co są duże szanse), zarabiałabym tylko na siebie a z tego co już się dowiedziałam przy dobrej organizacji można ścisnąć zajęcia w 3 dni/ tyg, resztę zdobywać doświadczenie czy właśnie uczyć tych rozszerzen..?

Szkoda, że nie ma licencjata z prawa. :P W Koźmińskim można studiowac prawo+ekonomię, ale widzę że na wizażu prywatne szkoły nie w modzie.
niekoniecznie udaloby ci sie ogarnac zajecia w 3 dni. i niekoniecznie dalabys rade z nauka.kazdy ma inne predyspozycje, wiec nie da sie w ciemno tego ocenic. wazne tez to, co PO prawie, bo na pewno nie kazdy zrobi kariere jako notariusz/adwokat/sedzia.

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_gospodarcze
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując