Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-12, 19:01   #2012
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
Szkoda z tym Warm Soul. Bardzo podobał mi się w starej wersji, ale zagapiłam się i nie kupiłam przed zmianą.
Mi też się podobała stara wersja. Nowej jeszcze nie widziałam ale chyba sobie odpuszczę bo jeśli przypomina jasny brązer, to coś podobnego mogę sobie wygrzebać w dotychczasowych zbiorach.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
EDIT: użyłam własnie Next To Skin i jak ktoś sie jeszzce waha czy brac, to niech sie nie zastanawia - jest absolutnie rewelacyjny do konturowania - normalnie cudo!!!! i na mojej cerze NC15/NC20 jest widoczny! Chyba sobie klikne zapas, no! Jeszcze nigdy nie byłam az tak zachwycona rózem maca. Moja ulubiona dotychczas Strada przy nim sie chowa
Nie chcę go, nie chcę, ani trochę mi niepotrzebny. U mnie na pewno by brzydko wyglądał. [emoji14]

Z innej beczki: Mogłaby jakaś dobra dusza polecić mi jakiś pędzel do różu? Coś sztywniejszego bym chciała, żeby dobrze nabierało twardsze konsystencje.

Wysłane przy użyciu Tapatalk

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No przyznam, ze obawiłam sie iz na mnie będzie neiwidoczny, wiec tym bardziej sie ciesze Mysle, ze tym kolorem nie da sie sobie krzywdy zrobic Wydaje mi sie, ze przypomina nieco Pro Longwearowy Baby don't go, ale nie miałam go, wiec moge sie mylic, miałam tylko raz w ręku w sklepie.
Baby Don't Go mam i jest na mnie słabo widoczny. Next to skin wydaje mi się mniej brązowawy, ale to na podstawie zdjęć. Na żywo go nie widziałam.

Wysłane przy użyciu Tapatalk
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora