Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przyjęcie zamiast wesela
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 17:04   #38
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: Przyjęcie zamiast wesela

Cytat:
Napisane przez Alejka13 Pokaż wiadomość
Bardzo w niej miło, jakoś tak rodzinnie
dzięki

Cytat:
Napisane przez slodkadziecinka Pokaż wiadomość
Klempaa, świetny lokal i jeszcze ta orkiestra... Chyba muszę rozważyć jakąś muzykę "w tle". Tylko jak? Wątpię, żeby właściciel miał sprzęt, z którego można by było odtwarzać muzykę, a sama posiadam tylko wieżę. No i problem z zaiksem dochodzi Macie pomysły, jak to rozwiązać?
u nas restauracja zapewnia wieżę. mam nadzieję że będzie odtwarzać mp3

Cytat:
Napisane przez tasiulek Pokaż wiadomość
Ta ostatnia zdecydowanie podoba mi się najbardziej

Przyłączam się do przyjęć zamiast wesela. Póki co najbardziej podoba mi się to miejsce http://www.cegielnia-rzucewo.pl/ Ale zmienia mi się to często a do wesela jeszcze prawie dwa lata
Widzę to jako po prostu uroczysty obiad i jak pogoda pozwoli kilka drinków na patio. Żadnych tańców w tle muzyka chyba nie potrzebna bo słychać szum morza.
A dlaczego akurat tak? Wolę ten dzień spędzić z naprawdę najbliższymi mi osobami a nie z ciotkami piąta woda po kisielu bo tak trzeba. No i oczywiście względy finansowe, sami finansujemy wesele i zdecydowanie wolimy wydać pieniądze na przykład na wyposażenie domu niż na jedną noc picia wódy Bo to co tak naprawdę najważniejsze dzieje się w kościele
zgadzam się w 100%. to co najważniejsze dzieje się w Kościele. A wiele osób bardziej przejmuje się tym co będzie po, niż tym co jest najważniejsze

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Ale czadowy klimat
Jesli byłoby ciepo, to i obiad można zjeść na podwórku

A co do argumentów - u nas dokładnie to samo. Właśnie kupujemy mieszkanie i wiadomo - sa ważniejsze wydatki, nić najedzenie i napicie ciotek i wujków, którzy nas jeszcze w trakcie na pewno obgadają
+ to, że ślub w piątek, a na sobotę planujemy imprezę dla znajomych (tzn ognisko, kiełbacha i żadnych krawatów )
My też finansujemy sami. Kupiliśmy mieszkanie i większość pieniędzy idzie na remont i sprzęty. Chętnie zaprosiłabym kilka bliższych kuzynek i zrobiła małe wesele na ok. 40 osób. Ale nie można zaprosić tylko części rodziny bo wiadomo, że druga część się obrazi - dlatego będą tylko najbliżsi
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując