Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.2011
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-23, 20:06   #3329
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Dobry wieczór Świeta, święta i po świętach U nas minęły bardzo sympatycznie, przyjechała rodzina na całe święta, wesoło, głośno, ale bardzo swobodnie było, W drugi dzień jeszcze teściowie przyjechali na roczek Bartka, imprezę mogę uznać za udaną Starszym od jubilata dzieciom i tak najbardziej podobała się możliwość pryskania wodą, na szczęście posłuchali i wszystko było z umiarem. Jak nie zasnę za chwilę to wrzucę foty do K.

Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość
no i oczywiście najlepsze było odkrycie, że zajączek zjadł marchewkę i zostawił w zamian prezent biegówką moje dziecko zachwycone, szybko jej idzie nauka, jeszcze parę przejażdżek i pewnie będę za nią biegać konkretnie
Świetnie, że już tak sobie radzi
Cytat:
Napisane przez AgaGuernsey Pokaż wiadomość
Hej!

No to mamy kolejnego przedszkolaka i pierwszoklasistkę!
gratuluję!

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
Aga zdrowia dla dzieci!
Ala nigdzie sie nie dostała. Pół dnia przeryczałam. Mam dola strasznego, nie wiem co robić. Na pewno odwołanie napisze ale nie mam już nadziei ze to coś da. Kolejny rok...
Jeszcze wyniki tarczycy totalnie mi sie posypały. zaraz zbieram się na wizytę do endokrynologa. pewnie końską dawkę hormonów dostanę :/
Przykro mi Trzymam mocne kciuki, żeby jednak odwołanie coś dało!
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "

aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując