Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-20, 21:36   #3037
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Kto gotowy dziś na łowy? Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. X

Cytat:
Napisane przez panthher Pokaż wiadomość
Ładna kurteczka, rzadko widuję pomarańcz w tym wydaniu Większość jest oliwkowa/jasnobrązowa
Znaleźć parkę w sh-moje marzenie
Jak się czegoś bardzo chce, to rzadko wpada to w łapki i odwrotnie. Za parką nie szaleje, mam jedną piaskową raczej wiosenno-letnią a ostatnio wpadły mi w ręce 2 szt. Idealne: jedna ciemna-khaki a druga czekoladowa lekko jakby sprana przy szwach.

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Cytat:
Napisane przez dorotti66 Pokaż wiadomość
Mi się poszczęściło wczoraj i znalazłam rzeczy, których akurat szukałam
1. Marynarka Next -14zł
2. Jeansowa katanka H&M -18zł
3. Bokserka w kwiaty -9zł
4/5. Spodnie Denim Co. - 14zł zazdrościłam h0ldmebaby gdy wstawiła swoje foto i byłam w szoku, że znalazłam takie same u siebie w SH

Jak dla mnie idealny odcień

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
a to jeszcze moje sportowe :
- nienieska Nike / ma dołączony jak by biustonosz sportowy/ z tyłu wycięta jak bokserka9 zł
- słąbo widac ale czaerne dresy śliskie Adidas 1 zł / kupione na dziale dziecięcym, i dla dziecka oczywiście jako dłudie spodnie, a dla mnie za kolano hehe/
- buty nike 13 zł
=====
troche małe zdjęcie mi się dodało :/
Nie widzę w ogóle fotek?wszak to jeszcze nie późna pora, dopiero 22:36więc chyba jeszcze oko się samo nie zamyka...
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora