Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Praca w ONLY (Vero Moda) - opinie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-09, 10:33   #1
tamistra
Rozeznanie
 
Avatar tamistra
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 524

Praca w ONLY (Vero Moda) - opinie.



Witam wszystkich!

Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną w sprawie pracy w sklepie odzieżowym ONLY w jednej z gdańskich galerii. Mam w związku z tym kilka pytań (po przeszukaniu forum nie znalazłam na nie odpowiedzi):

1. Jak przygotować się do rozmowy - czy trzeba "wykuć" historię marki, ich założenia, filozofię i tego typu rzeczy; generalnie JAK wygląda taka rozmowa;
2. Zarobki - naczytałam się w internecie, że praca w odzieżówce to wyzysk i gra niewarta świeczki - zarobki ok 6 złotych na rękę, chore podejście do pracownika, stresy, nerwy i nic poza tym. Chciałabym poznać opinię ludzi, którzy rzeczywiście pracowali w tej konkretnej sieciówce - jak to wygląda?
3. Ubiór do pracy (czytałam gdzieś w internecie, że pracownik ma być ubrany JAKKOLWIEK, byle ciuchy, które ma na sobie były kupione w VeroModzie... ).
4. Jakie jest podejście do pracownika - czy faktycznie jest tak, jak piszą ludzie? Że nieważne, do jakiego sklepu trafisz, zawsze będziesz wyzyskiwany i traktowany jak tania siła robocza? Jestem przygotowana na dużo pracy, stres i tak dalej, ale w normalnych, ludzkich warunkach.

Pewnie "w praniu" wyjdzie mi jeszcze więcej pytań. Proszę wszystkich, którzy mieli jakąkolwiek styczność z tą pracą, lub z osobami które pracowały/pracują w ONLY o opinie i rady. Wielkie dzięki!

__________________
"Trzyma w rękach wróbelka ze złamanym skrzydłem,
własne pieniądze na podróż daleką i długą,
tasak do mięsa, kompres i kieliszek czystej.
Dokąd tak biegnie, czy nie jest zmęczona.
Ależ nie, tylko trochę, bardzo, nic nie szkodzi..."

......................... .

wcześniej jako arcydiablica

Edytowane przez tamistra
Czas edycji: 2015-05-09 o 10:39
tamistra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując