Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - moje dzieci i nowa zona eks męża
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-14, 22:23   #303
ewelajna25
Zadomowienie
 
Avatar ewelajna25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: To stąd, to stamtąd, a czasem jeszcze skąd indziej;-)
Wiadomości: 1 200
Dot.: moje dzieci i nowa zona eks męża

Cytat:
Napisane przez florka35 Pokaż wiadomość
Dzieki Moni
Z tesciami nie ma co gadać bo od początku byli przeciwni naszemu małzeństwu,zawsze traktowali mnie jak jakiegos intruza
moje dzieci nigdy razem nie usłyszeły tylu komplementów co dziecko mojego eks w ciągu jednego popołudna
Mąz tez najchetniej wymazałaby mnie z pamięci,a do dzieci chyba czuje tylko poczucie obowiązku
Zresztą dowiedziałam się ze dzieci sa bo sama chciałam i go pzyciskałam,więc on dla swiętego spokoju zaspokoił moja zachciankę...
szkoda o nim pisać,wiem ze to małżeństwo nie powinno mieć miejsca
Napisałam do cioci Beaty maila w w/w sprawie,miło mi odpisała,ze rozmawia z Szymonem i zawsze mu zaznacza,ze mama go bardzo kocha...ale nie wie co więcej moze zrobic i zaproponowała terapeute...
Z Szymonem tez rozmawiam,ale on tylko milczy
podczas ostatniej rozmowy powiedział,ze jak był z tata i ciocią Beatą na spacerze,to spotkał kolezanki ze szkoły,ktore zachwyciły się jaka ma "piekna mamę"...
mam wrażenie,ze zaczyna sie mnie wstydzić
serec mi peka,czuje się taka bezradna
Wiesz co, mi się wydaje że takie zachowanie Twojego syna wynikać może z tego, że czuje się on gorszy, bo jest z rozbitego domu i ma teraz tylko mamę, a tam gdzie ciocia Beata to jest też tata i jak do nich jedzie, to czuje jakby znów miał pełną rodzinę...Wiesz, uważam że rozmowa z psyhcologiem pomogłaby Wam rozwiazać ten problem. Mojej bratowej siostra po rozstaniu z ojcem swoich dzieci korzystała z takich wizyt i mówiła, że dużo im dały. Pomyśl o tym.
ewelajna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując