Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-01-26, 13:46   #665
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez MissCath Pokaż wiadomość
To od wtorku idę na ten staż. Powiedzieli od razu, że bez gwarancji zatrudnienia, ale podpowiedzieli, że można startować w konkursie na zastępstwo. Ale nie rezygnuje z takiego poszukiwania pracy, idę na 10.20 na te rozmowe, bo co mi szkodzi. Po prostu mam coś nawet na przeczekanie, to jestem trochę spokojniejsza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Ok, teraz jaja. Zaraz jak wróciłam z tej rozmowy o staż dostałam telefon z Marszałkowskiego z zaproszeniem na wtorek na rozmowę. Zależy mi, ponieważ dowiedziałam się, że na te stanowisko nie ma żadnego znajomka do obsadzenia, więc szansa jest. Poprosiłam telefonicznie o zmianę terminu i staż rozpocznę w czwartek.

Byłam na tej rozmowie na rejestratorke medyczna. Miła babka, od razu powiedziała zarobki i na czym praca polega, że tez to jest umowa na zastępstwo. Nie podoba mi się jednak to, że pracownika chcą szkolić na zasadzie umowy zlecenia. Ale aż tak mocno mi na tym nie zależy, jak wspomniałam, staż mam już na 100%.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja mogę powiedzieć, że ten dzień był udany. Zadzwonili wczoraj do mnie z ogłoszenia na OLX-ie, że potrzebują do sklepu internetowego, udałam się dzisiaj na 12-tą, pogadałam, kobieta pochwaliła moje Cv i umówiłyśmy się na poniedziałek na 9-tą. Jak wszystko pójdzie dobrze, to gotowe są podpisać ze mną umowę o pracę
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora