Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Lure Beauty
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-17, 10:17   #113
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
rozmawiałyśmy z Kasią na jej blogu o różnicach w kremie azulenowym (w próbce jest zielono-niebieski gęsty krem, w pełnym wymiarze jasno niebieski fluid), i chcę wam przedstawić co napisało mi LB na ten temat:

"Hello,
There is nothing wrong with the product. You should have received a flyer with your product and on the Azulen Day Cream page under "Directions" it says that the color of the product may change with time due to natural ingredients. Also, the reason why the light blue one is more fluid is because it was probably just dipped into the jar and hadn't had time to settle and thicken. Again, there is absolutely nothing wrong with the product. In fact, Eleanor said her's is also blue-green color, but she uses it every day.
Hope that helps!
Thank you and have a great day
Jeanne Marie Barger
LureBeauty.com"

tra ta ta ta , wszystko wiadomo, czyli nic nie wiadomo
że niby w próbkach się bardziej przegryzł i stężał???
no ale może ja czegoś nie wiem???...
słyszał ktoś kiedyś o takich samoistnych i nieszkodliwych metamorfozach kosmetyków?:con fused:
i tak ich kocham , ale o co cho??

no to wiemy przynajmniej tyle, że nic się więcej nie dowiemy
a może oni sami dokładnie nie wiedzą, który składnik tak miesza?
co nie zmienia faktu, iż ja nie mam zamiaru porzucać na razie tej firmy, mało tego - chcę więcej ich produktów.
A czy pod oczy ktoś coś testował od nich? Bo skoro do twarzy mają tak fajne rzeczy, to może i w okolice oczu znajdę u nich coś, co zostanie ze mną na dłużej..

Agnieszko - wciąż czekam na Twoje PW wymiankowe (choć przed świętami pewnie i tak już nie zdążymy ..)
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując