Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - blond tragedia tydzień przed ślubem, pomóżcie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-25, 14:37   #4
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: blond tragedia tydzień przed ślubem, pomóżcie!

Hej, właśnie o tej farbce myślałam.Odcień mi się podoba, ale nigdy takiego nie miałam. To jest w sumie prawei rudy kolor?? Echh
Blond włosy na przedzie faktycznie są po prostu popalone na końcachAle to tylko końce.. ogólnie włosy były w dość dobrej kondycji przed farbowaniem, tylko końcówek nie podcinałam od dawna..

Poszłabym chętnie do PROFESJONALNEGO fryzjera, ale jeszcze takowego nie spotkałam na tym świecie
Myślę, że w sumie pójdę , żeby mi fryzjer to robił, tylko najpierw chcę się dowiedzieć, czy to ma prawo wyjść, bo jak mi zrobi zielone i powie.. ojej.. twoje włosy to tak DZIWNIE łapią.. to wtedy dopiero będzie klops.

A jak się zachowa ten miodowy blond loreala na moich swieżo pofarbowanych pasemkach w brąziku? Zrobi rudy? Czy mało ruszy?

Kurcze wiem, że mi nikt na pewno nie powie, ale różne ludzie mają doświadczenia..
Dziękuję Wam bardzo Jutro najpóźniej we wtorek muszę coś postanowić i zrobić, więc piszcie
To nie wątek na metamorfozy, ale zrobię potem zdjęcia i jak będę mogła to wstawię..

Edytowane przez anagat
Czas edycji: 2010-04-25 o 14:44
anagat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując