Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijaż permanentny- ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-21, 07:21   #2166
ZARA BEAUTY LINE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 47
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
dziękuję bardzo za poradę, ale jestem tak niezdecydowania, że brak słów jednego dnia skłaniam się bardziej na tak, drugiego na nie sama nie wiem co to będzie! i niestety nie mogę sobie wybrać niejsca, bo ma mi to zrobic (ewentualnie, jeśli się zgodzę) moja szefowa, w salonie gdzie pracuję...chyba najpierw zmienię kolor włosów, tak jak sobie zaplanowałam, a potem najwyżej będzie łatwiej dobrać kolor brwi
Bayka, widzę, ze masz naprawdę dużo rozterek, a to dlatego, że nie trafiłaś do odpowiedniej osoby, która rozwiałaby te wątpliwości-albo w jedną, albo w drugą stronę.
Ale do rzeczy, teraz kilka konkretów:
Po pierwsze henna jest wogóle zbędna przy prawidłowo wykonanym makijażu permanentnym. Tu nie ma się co zastanawiać-robimy makijaż permanenty nie po to by co miesiąc męczyć się z henną.
Po drugie. Jeżeli Twoje włosy to jasny blond, dobrze w nim wyglądasz i czujesz się, to absolutnie nie powinnaś myśleć o żadnym przyciemnianiu przed makijażem. NIE DOPASOWUJEMY SIEBIE DO MAKIJAŻU TYLKO MAKIJAŻ DO SIEBIE. Jest wiele technik wykonania brwi i można stworzyć piękne mieszanki jasnego blondu, brwi wyglądają wtedy tak naturalnie i delikatnie, a jednak oko jest podkreślone.
Ale..., jest jedno "ale". TO WSZYSTKO O CZYM JA TERAZ PISZĘ POWINNA CI POWIEDZIEĆ OSOBA, KTÓRA MA WYKONAĆ ZABIEG. Powinna narysować to co będzie, dokładnie określić kolor, który powstanie, wykonać zdjęcie tego rysunku wstępnego, a potem pigmentować tak, żeby efekt po zagojeniu był identyczny z tym na zdjęciu, z tym który Ty zaakceptujesz. Myślę, że jeżeli trafisz do kogoś takiego nie będziesz mieć już więcej wątpliwości.
MAKIJAŻ PERMANENTNY TO NIE LOTERIA. Dobry specjalista potrafi przewidzieć efekty swojej pracy, tak żebyś bez lęku szła na zabieg. Jeżeli masz tyle wątpliwości to faktycznie może coś w tym jest. Ale oczywiście ostateczna decyzja neleży do Ciebie.
Pozdrawiam Cię serdecznie, życzę powodzenia.
__________________
ZARA
ZARA BEAUTY LINE jest offline Zgłoś do moderatora