Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-07, 11:40   #2470
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
No to teraz pozostaje tylko być regularnym
Rozleniwiłabyś się tak jak ja, jakbyś miała te 5 dni wolnych! Nie wiem czy to wyjdzie mi na dobre jak przyjdzie sesja

agaa91, Sweet Cake, Hazel_Eyed -

Ja czytałam pozytywne opinie o efektach tych ćwiczeń, które poleca Sweet Cake. Nawet fotorelacje były I naprawdę niezłe efekty. Szkoda, że sama nie mogę ich wykonywać, obciążają stawy, a mam problemy z kolanami. No i koleś w gatkach faktycznie śmiesznie wygląda

A na brzuch zazwyczaj robiłam A6W, próbowałam też robić te ćwiczenia 8min, ale jak dla mnie są trochę za słabe, ja lubię porządny wycisk
no pewnie by tak było jakbym miała tyle wolnego
już miałam patrzeć co to za ćw poleca Sweet Cake ale jak napisałaś, że obciążają stawy to od razu odpadają, też mam chore kolana :/ nawet biegać mi za bardzo nie wolno..
Cytat:
Napisane przez Sweet Cake Pokaż wiadomość
Ja z doświadczenia mogę Wam polecić ćwiczenia pod tytułem 8 min i tak:
na pośladki jest to 8 min buns
na brzuszek jest to 8 min abs
Są też na inne partie ciała legs, arms ale ja wypróbowywałam tylko brzuch i pośladki reszty nie potrzebuję
Polecić mogę z tego względu, że to ćwiczenia jak sama nazwa wskazuje ośmio minutowe i wykonuje się je raz dziennie ale efekty zauważyłam już po upływie 1,5 miesiąca. Poświęcam na to pół godzinki dziennie - 5 min przygotowanie maty i laptopa+8 min abs+ 8 min buns + prysznic! Gdyby miało to trwać dłużej myślę, że po tygodniu zaprzestałabym ćwiczeń teraz miałam przerwę, ponieważ trochę przechorowałam ale niedługo zabieram się do tego od nowa
aha ćwiczonka dostępne są na youtube prowadzi je przystojny Pan w śmiesznych gatkach[IMG]file:///C:/Users/Asiulk/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-2.png[/IMG] [IMG]file:///C:/Users/Asiulk/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-1.png[/IMG][IMG]file:///C:/Users/Asiulk/AppData/Local/Temp/moz-screenshot.png[/IMG]

---------- Dopisano o 00:25 ---------- Poprzedni post napisano o 00:21 ----------
dzięki za miłe chęci ale niestety nie skorzystam przez moje kolanka
coś mi się tu zaplątało chciałam wstawić buźkę wyszły jakieś szyfry - wychodzi nieznajomość obsługi narzędzi tego forum z czasem nabiorę wprawy
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora