Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-02, 15:44   #4780
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja z Burzuja HMix mam nr 55 czyli dark beige


a szelki swietna sprawa moj D jak mnie wkurzy czasem na spacerze to podnosze go za szelki do gory i pod pache
5kg jeszcze dam rady
murzynka

też tak robię tylko ja 2,5

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
no ja chcę podkład od mikołaja ale wybrać nie mogę, miał być revlon PR ale się świeci jak psu jajca color stay znowu dla mnie śmierdzi a kolejnego smierdziela nie chcę
a zestawik w rossie kupisz, grosze kosztuje 15zł



ja już dawno pisałam, że Monce szelki kupiłam i dużo lepiej, wielka wygoda ja poszłam z nią normalnie do zoologicznego, razem z Panią wybrałam ma czerwone ze skórki w wytłaczane kostki ale skórka już się przetarła trochę w miejscu gdzie się je reguluje także mikołaja czeka chyba kolejny wydatek
a facet Twój heheh lepiej go ostrzeż już dziś co go jutro czeka, niech się nastawi przez noc

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------



heheh ja swoją (12kg) jak trzeba też pod pachę biorę
ojej taki ciemny masz



polecam matowy z essence love to be mat a w ogóle to dziś się zakochałam i chcę go mieć!! http://www.sephora.com/browse/product.jhtml?id=P211644 jest to tak cudowny brąz, że aż słów brak
a jaka cena?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora