Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-22, 18:21   #3483
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez kerne Pokaż wiadomość
kryzys widać sie udziela


JA wczoraj zrobiłam sobie mieszankę. Do Lotionu babydreama wsypałam po prostu. Na skóze daje efekt chłodzenia inne doznania
Nie rozpuszczałam, na 100g kremu dałam 10g mocznika

właśnie skończyłam dwa kremy na bazie.
Jeden z siarką dla siostry, drugi mocno nawilżajacy, zobaczymy czy się sprawdzi.
Cytat:
Napisane przez banana split Pokaż wiadomość
Pamiętam czasy, kiedy do całkiem przeciętnego zamówienia (zwykle 100, w porywach 200zł) dostawałam cały pakiet rozmaitych próbek, dopasowanych do swojej cery. To dlatego ZSK stał się moim ulubionym sklepem. Odkąd zaczęli skąpić, nie jestem już ich fanką. Jestem prawie pewna, że inwestycja w próbki zwracała się z nawiązką - była to znakomita zachęta do kolejnych zamówień i forma podziękowania. Utrzymanie przy sobie wiernego grona klientek to w tej branży połowa sukcesu, bo sklepów jest naprawdę sporo.

Obecna forma skąpego wydzielania próbek, ściśle zależna od wydanej sumy, nie jest zbyt przyjemna. Mało prawdopodobne, bym dla dodatkowej próbki zwiększyła wartość zamówienia o 50zł... Cóż, pozostało wspomnienie po miłym dreszczyku ciekawości: odpakowując paczkę, nigdy nie wiedziałam, co dokładnie znajdę w środku

(Mam nadzieję, że ekipa ZSK czyta ten watek!)

A mocznik? Wsypać np. do lotionu Babydream i wstrząsnąć (stężenie minimum 5, a najlepiej z 10%, żeby wyraźnie poczuć działanie - tylko pamiętaj, że gęstość nasypowa mocznika to 0,74g/ml, więc objetościowo potrzeba go dość sporo, by uzyskać dane stężenie). Wypróbować na łokciach, stopach, wysuszonych partiach - i popaść w zachwyt nad nawilżającą mocą tego składnika. Śmiesznie tani, a niezwykle skuteczny.
Dzięki dziewczyny za info o moczniku
A co do ZSK to rzeczywiście kryzys musiał dotknąc ich bardzo mocno
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując