Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-09, 12:40   #1104
dhama
Raczkowanie
 
Avatar dhama
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ciągle w drodze..
Wiadomości: 172
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez 19katarina82 Pokaż wiadomość
Oczywiście że można jest tylko ALE a mianowicie- to jest postawowa wersja serum tak żeby w 30 sekund walnąć sobie na buzkę i mieć z głowy więc nie ma emulgatora ktory połączy faze wodną (kwas h.) z olejem. Jednaj jeśli masz emulgator to spokojnie takie serum możesz trzymać w lodówce 2 tygodnie jak nic, jeśli nie masz bedziesz trzymać w lodówce pojemniczek z kwasem h. i olejem ktore się nie łączą wiec w sumie bez sensu gdybyś chiała trzymać dłużej serum połączone emulgatorem np. 3 miesiace to potrezbmy jest konserwant

dhama super że się przypomniałaś bo jakoś mi chodziło po głowie, że ktoś już przede mną zastanawiał się jak przewieść mazidła dzieki za patent!
ja próbowałam robić 5ml serum z ekstensyną, bo nie mam tak małej miarki potrzebnej do jednorazowej porcji i wylewało mi się za dużo; ale szybko mi się popsuło

nie ma sprawy 19katarina82; swoją drogą, nie przypuszczałam, że mazidła zaprowadzą mnie do działu niemowlęcego moja mama zobaczyła to opakowanie i zaniepokoiła się trochę, że nie jest na bieżąco ze zmianami w moim życiu
__________________
Nie powiem, żebym strasznie lubiła depilować brwi, nosić pas do pończoch i malować sobie usta. Ale to mnie dosyć pociąga."

pozdrawiam wszystkich
dhama jest offline Zgłoś do moderatora