Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-11, 09:49   #1652
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Artemis rządzi

To, który to D żeby wiedziała, którego unikać? Dominikańska?



Ja tam nie ufam smoczycy, ona wymyśla zawsze dziwne "cuda" o których nie słyszałam, dużo dziewczyn z tamtego wątku narzekało na te szampony i odżywki ( w zeszłym roku była jakaś promocja i nakupowały ) . I jak słyszę, że najlepsze jej KWC to te ze stanów to

Dokładnie tę sytuację miałam na myśli. Chyba nasza Buahhot jej coś zaproponowała a ta zjechała ją i inne tak, że nie chciało się dalej czytać.
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no ja tez właśnie się waham co do tego szamponu bo tyle kasy a może być badziew chociaż smoczyca jest fanką to może nie taki zły

no własnie czytałam ostatnio ten wątek - smoczyca dała popis sama prosiła o rady po czym opierniczyła z góry na dół wszystkie które jej coś poradziły
hahahaha a dajcie spokoj nie wiem, po co pyta, skoro i tak nic nie dziala jakby robila to specjalnie zeby móc sie wyzyc jakie to my glupie jestesmy itp
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora