Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-27, 17:33   #429
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: 20latka zapobiega....

Cytat:
Napisane przez MrowkiBigbitowki Pokaż wiadomość
Rowniez mam 20 lat, zmarszczek dzieki Bogu poki co nie zauwazylam szczegolnych, ale to pewnie zwyczajnie dlatego, ze sie nie opalam - nie lubie Natomiast chcialam spytac o kosmetyk Estee Lauder, Advanced Night Repair. Kierujac sie dosc pochlebnymi opiniami, mysle zainwestowac w niego w przyszlosci. Kiedys, bo teraz mysle, jeszcze zdecydowanie za wczesnie. Z tym, ze nie wiem kiedy, producent podaje, ze to produkt dla pan w kazdym wieku i z kazdym typem cery, jednak sadze, ze guzik prawda Kiedy, jak sadzicie, mozna zaczac? 25 lat? 30? A na teraz mysle nakierowac na niego moja starsza siostre. Lat 31. Bedzie jak znalazl
A na dzien dzisiejszy, polecacie jakies koncentraty czy serum, ktore mozna uzywac juz w wieku 20 lat? Zastanawialam sie nad ampulkami Dr Hauschka do wrazliwej skory, bo chcialam doprowadzic troche do ladu maja czerwieniaca sie cere, jeszcze przed zima. Ale czy warto?
droga Mrówki (Mrówko?), wg mnie o wiele tańsze i dużo bardziej skuteczne niż to serum EL a także sera np aurigi itp możesz sama wykonać dzięki składnikom np z Mazideł czy Biochemii Urody. polecam zwłaszcza tabelę porównawczą gotowych kosmetyków ze sklepu z tymi z BU - zdziwisz się jak to przeczytasz
Cytat:
Napisane przez Mia22 Pokaż wiadomość
To ja się też w te płatki kolagenowe pod oczy zaopatrzę

A napiszcie coś więcej na temat stosowania olejków i kwasów, nic o tym nie wiem, a moja skóra dopomina się o jakaś lepszą pielęgnację (26 lat stuknęło)
po szczegółowe informacje zapraszam na podforum Biochemia kosmetyczna - jest wiele wątków na ten temat a ogólnie - oleje, mieszanki olejów z serami, kwasem hialuronowym skutecznie zastępują najlepsze kremy; kwasy - w zależności od rodzaju - mogą silnie nawilżać (PHA) albo złuszczając, spłycać pierwsze zmarszczki, rozjaśniać przebarwienia(AHA), likwidować niedoskonałości(BHA)
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując