Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nie chudnę! ćwiczę i jestem na diecie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-27, 20:55   #1
nanax
Raczkowanie
 
Avatar nanax
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 203

nie chudnę! ćwiczę i jestem na diecie!


cześć.
zagotowało się we mnie ostatnio jak stanęłam na wagę a tu 2kg do przodu, w cm nic się nie zmienia od dawna.
Chodzę na siłownie 3x w tygodniu - trening siłowy
W dni beztreningowe, jak mam wolny czas idę na bieznie pobiegać 45min.
(od niedawna biegam, niecały miesiąc).
Mam 169 cm wzrostu i ważę 60kg.
Jeszcze w październiku ważyłam 58kg - nie wiem, może mięśnie mi urosły - nie panikuję z powodu tych 2kg.

Dietę ustaloną mam od dietetyka, 5 posiłków dziennie.
mój przykładowy dzień:
śniadanie - garść musli frutina pełnoziarniste, 2 łyżki otręb, 2 łyżki jakiś płatków innych pełnoziarnistych, 2 morele suszone, lub jakieś 3 rodzynki i mieszam to z jogurtem naturalnym.
II śniadanie - zazwycaj to jest owoc (jabłko, gruszka)
obiad - połówka piersi z kurczaka (gotowana), makaron pełnoziarnisty, warzywa wymieszane z oliwą z oliwek.
POdwieczorek: sałątka grecka, lub 2 kanapki z szynką pomidorem, sałata
Kolacja: 2 jajka lub pół makreli.

Sądzę, że moje posiłki są rozsądnie ułozone, i mam dobrą dietę.

Od października waga mi się zatrzymała. Nie chudne ani w kg ani w cm. zaznaczam że swoją przygodę z siłownią, sportem, odchudzaniem zaczęłam od 16maja br. i schudłam 4kg w miesiąc (pewnie woda) kolejne 3kg w przeciągu 3 miesięcy. Wiec przyzwoicie.

Jest mi smutno że mam tyle wyrzeczeń...nie jem słodyczy, nie jem to, na co mam ochotę, a waga się nie rusza!
mam intensywniej ćwiczyc?
dziś zrobiłam 1000kcal aerobów - ale to dlatego bo objadłam się w świeta jak świnia.
teraz na siłownie dopiero pójdę za tydzień, a od jutra bede biegać po dworze 30 min i do tego brzuszki bo robię.
Co jest nie tak, czemu ja nie chudne??
__________________
Edyta Draus - Piękna papryczka uwodzi kształtem

Polecam!
nanax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując