Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Analityka Gospodarcza czy Rachunkowość i Controlling?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-25, 20:06   #5
derrise
Raczkowanie
 
Avatar derrise
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 38
Dot.: Analityka Gospodarcza czy Rachunkowość i Controlling?

Japanication jesteś wielki! Bardzo dziękuję Ci za pomoc, właśnie takie szybkie, konkretne porównanie było mi potrzebne. Rozjaśniło mi się już trochę w głowie. Chyba jednak będę skłaniała się ku AG, ponieważ zamiast zakuwania na pamięć, wolę rzeczy bazujące na zrozumieniu tematu. No i FiR to typowa masówka, myślę, że wiele nie stracę, a rachunkowości douczę się we własnym zakresie.
Planuję też zrobić jak najwięcej staży i praktyk w trakcie studiów, mam nadzieję, że to później zaprocentuje

O Informatyce i Ekonometrii oraz Matematyce Stosowanej też dość długo myślałam, jednak mam znajomych na MS i z tego co się dowiedziałam jest tam naprawdę ciężko. Jestem ambitna, ale boję się, że jednak sobie nie poradzę i stracę rok.

Widzę, że studiujesz IiE, także myślałam o tym kierunku, ale trochę przeraża mnie Informatyka. Kiedyś próbowałam nauczyć się C++ we własnym zakresie i niestety przerosły mnie już podstawy. Nie znam nawet htmla, a na takie kierunki zwykle idą osoby które posiadają już jakąś chociażby minimalną wiedzę. Byłabym wdzięczna za informacje jak wygląda tam infa. Czy laik taki jak ja dałby sobie radę?

Dodam, że lubię matematykę i do tej pory nie sprawiała mi ona większych problemów, jednak wiem że poziom liceum ma się nijak do tego co jest na studiach.

Cytat:
Napisane przez Inessia Pokaż wiadomość
Skąd masz takie informacje? Z tego, co widziałam to analityka była kierunkiem zamawianym 2012/2013. W zestawieniu 2013/2014 już jej nie ma (jak zresztą większości kierunków z zeszłego roku )
Pomyliło mi się z poprzednim rokiem, dzięki za wyprowadzenie z błędu

Cytat:
Napisane przez Inessia Pokaż wiadomość
Również waham się odnośnie wyboru kierunku studiów. Zastanawiam się właśnie nad analityką gosp i FiRem. Nie wiem czym się kierować... FiR daje spore możliwości, ale z drugiej strony absolwentów tego kierunku jest już chyba wielu
Mam ten sam dylemat, ale chyba jednak będe się skłaniać ku AG później może magisterka z FiR, jednak muszę to wszystko jeszcze raz dokładnie przemyśleć.

Napisz później na co się ostatecznie zdecydowałaś, może spotkamy się w październiku

Edytowane przez derrise
Czas edycji: 2013-06-25 o 20:15
derrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując