Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Analityka Gospodarcza czy Rachunkowość i Controlling?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-25, 22:46   #10
derrise
Raczkowanie
 
Avatar derrise
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 38
Dot.: Analityka Gospodarcza czy Rachunkowość i Controlling?

Cytat:
Napisane przez Japanication Pokaż wiadomość


Jak dla mnie całkiem rozsądnie, chociaż IiE > AG, ale to moja prywatna opinia, z którą nie każdy musi się zgadzać - szczególnie jeśli stroni od informatyki.
Mnie raczej z informatyką nigdy nie było po drodze, moje zainteresowanie komputerami ogranicza się do grania i internetu dlatego AG i FiR będzie dla mnie lepszą opcją, chociaż programować kiedyś bardzo chciałam się nauczyć, ale chyba lepiej będzie jeśli zostawię to zapaleńcom

Cytat:
No jeśli nie jesteś matematycznym bogiem - to fakt, lepiej sobie odpuścić.
Chociaż ten tysiak z zamawianych fajna opcja.
Do matematycznego boga mi daleko, więc lepiej sobie odpuszczę :P Wolę być uboższa o 1000 zł, ale jednak te studia skończyć, a nie odpaść po 1 sesji a ambicje mogą w tym wypadku nie wystarczyć.


Cytat:
Mainstreamowy - WoW, aczkolwiek to już nie te lata, że się na poważnie grało - teraz to tak okazyjnie bardziej, więc autorski bot mi się przydał do farmienia itemków / leveli.
Generalnie większość starej gwardii z WoWa przeniosła się albo do Lola, albo do GW 2, rozważam właśnie zakup GW 2.
GW2 bardzo polecam, jednak jest to raczej gra dla casuali, jeśli planujesz ostro expić i no-lifić, to szybko Ci się znudzi. Max level to kwestia góra 2 miesięcy, jednak po jego osiągnięciu na nudę nie narzekam. Ciekawe jest jeszcze wvw, w WoWie chyba czegoś takiego nie ma, właśnie tam spędzam teraz większość czasu
Bardzo podoba mi się też to, że nie muszę farmić milion razy tego samego dunga żeby mieć uberpro item, bez którego nic nie znaczę w PVP :P Tutaj bardziej liczy się skill ( który u mnie jest raczej marny, ale ciągle nad nim pracuję ) niż gear, który każdy ma na podobnym poziomie, najlepsze itemy w miarę łatwo zdobyć. Jednak sam musisz sprawdzić czy Ci odpowiada takak rozgrywka, jeśli się zdecydujesz polecam serwer Blacktide


Cytat:
Z tym, że najlepsze posady masz w międzynarodowych firmach - także ponownie, doradzam szlifować angielski i IFRS, niezależnie od tego czym się będziesz chciała zajmować.
Angielski szlifuję, już parę książek w języku Shakespeara przeczytałam, więc nie jest ze mną aż tak źle. Niedługo planuję wziąć się porządnie za 2gi język.

Cytat:
Jeśli można wiedzieć, to do takiego miasta wybierasz się na UE ?
Składam najprawdopodobniej do UE w Krakowie i Wrocławiu, rozważam też ewentualnie Katowice bądź Poznań. Ty też wybierasz się na UE?

Edytowane przez derrise
Czas edycji: 2013-06-25 o 22:48
derrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując