Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-02, 17:55   #2095
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Kurcze tez mi cytowanie wywala.

Maarthusia super fotki, zazdroszcze wyjazdu. Moj tz wszedzie widzi niebezpieczenstwo i nie chce jechac bo boi sie ze na cos zachoruje bo torche cherlawa jestem no i fajne denko

Ale wykupilismy juz wyjazd na przyszly rok. W sumie do wrzesnia niedaleko����������������
Co do podkladow to tez nie cierpie jak mi nakladaja bo zawsze za duzo naloza. Kiedys tak sie zalatwilam ze dalam sobie nalozyc przed podroza. Jak dojechalam to podklad mi sie zważył i wygladalam jak ufo

Mam ochote na born this way. Mialam te gotowe probki i vanila niby jest idealna ale nie kryje dobrze i wylaza moje zaczerwienienia a light beige jest za ciemny.
Ciekawe jak duza jest roznica pomiedzy nide i light beige. Testowalyscie moze te dwa kolory?

Ja tez sie wszystkiego boje, ale Tz twierdzi, ze zycie jest bardzo krotkie i trzeba korzystac ile sie da
Gdzie sie wybierasz za rok?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora