Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co mogą oznaczać pęcherzyki na jajnikach??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-11, 01:19   #27
ShyDevil
Przyczajenie
 
Avatar ShyDevil
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Dot.: Co mogą oznaczać pęcherzyki na jajnikach??

Witam.
Czytalam wszystkie rozmowy i nie spotkalam sie z problemem podobnym do mojego.
Otoz,pol roku temu mialam grzybicze zapalenie pochwy.bylam u ginekologa przepisal mi tabletki.leczenie trwalo tydzien.kiedy pojechalam na kontrole,pani ginekolog zobaczyla,ze mam na lewym jajniku torbiela, ktorego rozmiary to 5 na 6 cm i musi byc on operowany.
kiedy poszlam na nastepne badania [za granica] ,czekalam na wyniki badan -czekalam jakis miesiac lub dwa na wizyte.
wczoraj poszlam do lekarza, aby stwierdzil, czy konieczna jest operacja.
powiedziano mi,ze nie mam torbiela juz.pani ginekolog mowila,ze zdarza sie tak,ze torbiele sie wylaniaja i po jakims czasie znikaja.tak wlasnie jest w moim przypadku.powiedziala mi jednak cos niepokojacego.moje jajniki sa wieksze niz powinny.w srodku jest mnostwo malutkich pecherzykow z `torbielami`[?] badz hormonami.powiedziala mi, ze sa rozne `skutki uboczne` tego,m.in.szybko moge przytyc,moje wlosy moga sie szybko przetluszczac badz moge miec tradzik.
powiedziala rowniez,ze kiedy bede sie starala o pierwsze dziecko moge miec problemy i bede musiala zazywac lekarstwa przed ciaza.
czytalam na internecie o jajnikach policystycznych, ktore obawiam sie ze sa powodem mojego poblemu ze zdrowiem.
Czy moge dostac jakas informacje odnosnie tego,czy moge nie miec w przyszlosci dzieci?
dodam, ze mam 17 urodziny w listopadzie.
bardzo bede wdzieczna za jakakolwiek odpowiedz.
__________________
.To czego chcemy, zazwyczaj bywa nierealne do zdobycia.
ShyDevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując