Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-08, 19:44   #4042
cwos
Raczkowanie
 
Avatar cwos
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 238
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
perfect to mieszanka neutralna, dosc jasna wbrew pozorom i dopasowuje sie do odcieni skory, ciekawy kolor - jest bez z rozem ale nie wybija sie zadna nuta. Super kolor do mieszania
ja - po dzisiejszym teście - olive medium super, ale do golfu - generalnie odrobinę zbyt ciemny przy całkowicie odkrytej szyi - takie moje wrażenie. w zamówieniu spróbuję więc jeszcze light olive idąc tropem żółci.
a teraz co pomyślałam :

buff beige neutral wtapia się w moją cerę całkowicie, a być może moje wrażenie " niedopasowania " wynika ze stosowanych do tej pory kolorów. nie uświadczysz podkładu który ma w sobie nienachalną mieszankę zółci i beżu. na ogół są już bardzo żółtawe co przekłamuje z czasem naturalny odcień.Wydaje mi się że pomocne może być to, że pomimo tego że opalam się łatwo ( i być może wtedy olive medium !!!!) ale w porównaniu z moją śniadą całkowicie koleżanką również łatwo rumienię się z gorąca czy wysiłku i ten rumieniec jest bardzo widoczny. I tu wydaje mi się że buff beige neutral z pozoru zbyt jasny dla żółtawo-oliwkowej karnacji przez odrobinę różowego pigmentu dopasowuje się idealnie jakby znajdując to " mikrokrążenie tuż pod skórą " - nie wiem jak to napisać ale może zrozumiecie.
przepraszam za długie wypociny ale może ta uwaga pomoże w dopasowywaniu kolorów.
cwos jest offline Zgłoś do moderatora