Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-08, 20:00   #4045
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez cwos Pokaż wiadomość
ja - po dzisiejszym teście - olive medium super, ale do golfu - generalnie odrobinę zbyt ciemny przy całkowicie odkrytej szyi - takie moje wrażenie. w zamówieniu spróbuję więc jeszcze light olive idąc tropem żółci.
a teraz co pomyślałam :

buff beige neutral wtapia się w moją cerę całkowicie, a być może moje wrażenie " niedopasowania " wynika ze stosowanych do tej pory kolorów. nie uświadczysz podkładu który ma w sobie nienachalną mieszankę zółci i beżu. na ogół są już bardzo żółtawe co przekłamuje z czasem naturalny odcień.Wydaje mi się że pomocne może być to, że pomimo tego że opalam się łatwo ( i być może wtedy olive medium !!!!) ale w porównaniu z moją śniadą całkowicie koleżanką również łatwo rumienię się z gorąca czy wysiłku i ten rumieniec jest bardzo widoczny. I tu wydaje mi się że buff beige neutral z pozoru zbyt jasny dla żółtawo-oliwkowej karnacji przez odrobinę różowego pigmentu dopasowuje się idealnie jakby znajdując to " mikrokrążenie tuż pod skórą " - nie wiem jak to napisać ale może zrozumiecie.
przepraszam za długie wypociny ale może ta uwaga pomoże w dopasowywaniu kolorów.
Mysle, że masz racje z tym buff BN- to Twoj kolor skoro się tak stopił, ja na Twoim miejscu nie szukałabym juz koloru podkladu z edm tylko raczej wykonczyla makijaz, ktoryms z brązerow albo pudrów, kombinowala z rozswietlaczem itd
Z tego co piszesz to puder golden tan jest stworzony dla Ciebie.

Adusiadu świetna miezanka do brwi! Bardzo mi się podoba efekt

Turlina podklady moga nieco zmienic odcien itd ale z firmy edm nieznacznie, po polgodzinie bedzie widac jak, lecz nie jest to przeslanka do zamawiania jasniejszego. Z innych firm roznica moze byz wieksza, lecz nie z tej
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora