Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Związki bez zobowiązań- jak to jest?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-29, 21:10   #174
paulinadmk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Dot.: Związki bez zobowiązań- jak to jest?

jestem w takim związku od ponad roku...na początku mi nie zależało na nim, później, wręcz odwrotnie... a teraz jest nijak;| wiem jedno, zaufania nie ma. on twierdzi, że 'jestem tylko ja'; nie wierzy, że ja mogłabym kogoś mieć prócz niego.spotykamy się zazwyczaj po swoich imprezach, po sms 'co robisz?' oboje wiemy jak się skończy noc. i co dalej? rozmowa o związku kończy się na jego słowach, że nie chce się angażować...ale czy sam fakt utrzymywania kontaktów takich, a nie innych nie jest angażowaniem? spotykać- spotykam się z innymi, on pewnie też...ale ja, później, mam to głupie uczucie;/ jak zadzwoni do mnie jakiś chłopak w nocy to wielkie halo ejst, jeżeli mnie z kimś płci przeciwnej widzi też jest zazdrosny... czasami są imprezy, gdzie chodzi się parami (on jest jedynym w swoim towarzystwie 'bez pary') - na to stwierdzenie odpowiedział, że ma mnie...;jak jest przy mnie, jest źle, bo wiem ,ze go zaraz nie będzie, że impreza, noc się skończy...jak go nie ma...to zastanawiam się co robi, gdzie jest...heh, 'związek bez zobowiązań' jest ok, ale nie na dłuższą metę...
paulinadmk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując