Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-31, 08:07   #3627
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dżem dobry
chyba oblałam dzisiejszy egzamin no kurde nawet nie miałam od kogo ściągnąć, co za chamstwo bezczelne, nieokrzesane!
moze nie bedzie tak zle, ja tez wiele razy myslalam ze dupa obalałam a tu zaliczone, albo jeszcze wiekszy szok 3,5
Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
bez wątpienia najgorsza koloryzacja ever kąpiel super nie czułam żebym cokolwiek miała na głowie ale z tą aflą to przeszłam przez istne piekło nigdy w życiu żadna koloryzacja nie wyżarła mi tak mózgu. Przy samej aplikacji już myślałam że się zesram z bólu a myśl że mam z tym siedzieć 45 minut przyprawiała mnie o mdłości. Bez jaj nie byłam w stanie usiedzieć na dupie tv oglądałam chodząc z jednego końca pokoju w drugi siedzę teraz z Glorią na głowie i czuję się fantastycznie - ULGA! Mam nadzieję że nie będę miała żadnych strupów na głowie bo czeka mnie przedłużanie. Zdjęcia mam tylko po kąpieli rozjaśniającej niestety po alfie już nie zrobię bo jest ciemno. Rano coś cyknę
o matko, jak ja Cie dobrze rozumiem.
nie wiem czy czytalas ale ja wkladalam glowe do lodowki
Bunny mi taki pomysl podsunela

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kylie polecalam rozowy z rozowym paskiem,z silikonamí albo z niebieskim paskiem bez silikonow. A przestrzegalam ja przed rozowym z zielonym paskiem.

Oczywiscie ze tak po co miec milion produktow do wlosow w lazience,jak i tak sie tego nie uzywa i potem wyrzuca.
tak
a Kylie i tak kupila inny...Fructis Color Resist
Bardzo fajny szamponik, slicznie pachnie i wloski sa po myciu takie ze sie pod palcami same rozczesuja.
Ja tam mam tego pelno przyznaje
ale to jest silniejsze ode mnie

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc witam sie z kawka w ten upalny znowu poranek
czy bede miala dzis czas popisac to sie okaze ..
Dzien dobry

Słuchajacie mam pytanie,moze glupie ale co tam...
wczoraj kupilam te dwie Londy 12/9 i 18.
chce zrobic mieszanke Asiowa
i teraz pytanie:
jak oddzielacie po pol tubki farby?
tam jest ta podzialka ja wiem ale wydaje mi sie, ze to nie jest po polowie
i jeszcze jedno jak dusice te pol farby to dusicie ja od tej podzialki (25ml) do konca tubki i na gorze tubki zostaje wam czesc na ns farbowanie, czy dusicie od gory i konczcie wyduszanie jak zjedziedzcie do podzialki (25ml)
wiem ze to moze naprawde tepe pytanie ale nigdy tego nie robilam i nie wiem jak to ugrysc, a chcialabym zeby na ns farbowanie mi zostalo jeszcze

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2012-05-31 o 08:09
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora