Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Atrederm
Wątek: Atrederm
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-24, 11:43   #2652
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Atrederm

Heh, jak tak opisujecie swoje przeżycia to mam ochotę też wtrącić swoje trzy grosze Ja mam trądzik od jakiś hmm 8 lat? Regularnie leczę się u dermatologa od około 1,5 roku. W zeszłym roku było naprawdę ciężko. Rozpoczęłam retinoidy i zmagałam się z regularnymi, wielkimi jak dla mnie wysypami. Pamiętam jak chowałam się w łazience albo jak odwołałam walentynki, bo nie mogłam na siebie patrzeć i spędziłam je sama. Od stanu mojej twarzy zależy mój humor, ilość spotkań, ogólnie zadowolenie z życia. Jak przyjeżdżam do rodzinnego miasta myję twarz w mineralce z obawy, że kranowa woda z innego miasta spowoduje mi wysyp. Często nie mogę spać tak jak chcę, bo mam twarz usmarowaną lekarstwami i męczę się nawet w ciągu nocy w związku z moim trądzikiem. Marzy mi się nałożyć podkład na twarz, ale nie mogę tego zrobić, bo mam skłonność do zapychania. Nie pozwalam sobie też na dłuższe wyjazdy gdzieś na wakacje ze względu na skórę.Nie mogę się doczekać pokonania choroby i rozpoczęcia nowego życia, jak wolny człowiek.
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora