Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 16:21   #4868
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Czy mogłabyś mi powiedzieć różnice między tymi podkładami Clinique, które Ci pasowały, a DW EL light? pomijam kwestię oczywiście uczulenia. Ale czym się różnią na plus i na minus? Będę bardzo wdzięczna

A czym nawilżać cerę mieszaną? Potrzebuję czasem zmiany od tych kremów, które mam. Które polecasz? Pisałaś coś o kremie z apteki Dbam o zdrowie, dobrze kojarzę? czy on tylko do suchej skóry był? Bo nie pamiętam niestety nazwy ani firmy
...
ojj nie pamiętam z jakiej co było apteki... z apteki jest na pewno Bepanthen krem...remedium nawilżająco-kojące własciwie przynosi ulge we wszystkim..i baaardzo dobrze trzyma sie na nim podkład w lecie w wyższych temperaturach.
Mam pewien żelazny zestaw kosmetyków które obecnie działaja na mnie dobrze i nie robią mi krzywdy....do czego to doszło żeby dobierać kosmetyki pod tym kątem...no ale cóż... starość nie radość.
Własciwie większość kremów i ser z Apisa,mleczno-miodowy,żurawinowy,Optima . Dermedic-seria oliwkowa i kawiorowa oraz ich serum hialuronowe.Orientana-kremo-galaretki
Fitomed-Tradycyjny krem nawilżający,Sylveco -Lekki krem brzozowy
Rosyjskie serum Babuszki Agafii do 35.......i to są produkty na bank nie uczulające mnie,nie zapychające...innych nie podaje bo są drogie a nie wiem czy az tak warte swojej ceny<to dla szczególnie zainteresowanych>
Dodatkowo w małych ilościach,pomieszana np z Bepanthenem oliwka Babydream fur MAMA z rossmana.
Pozwole sobie taz zauważyc,dla bojących sie olejków,że w Cetaphilu jest np. olej z makadami-wysoce zapychający,jak również gliceryna i tokopheryl-też statystyczne zapychacze,natomiast w C. w tubce jest dodatkowo masło shea...
....
co do podkładów nie jestem w stanie aż tak dokładnie Ci ich porównac,poniewaz cliniqua miałam w próbkach i musiałam odstawic po 2-3 uzyciach...ale obydwa wyglądały bardzo dobrze,satynowo,świeżo,ła dnie kryły,zmiekczały rysy
i nie miałam sie do czego przyczepić...może poza kolorami-ciezko mi cos dobrac kolorystycznie dla siebie. Ale skoro zrobiły na mnie wrażenie i pamiętam o nich do tej pory,zanczy,że sie wyrózniały na tle masy podkładów które testowałam.DW Light natomiast jest bardziej z kategorii matowej-zastygającej...ale w wersji delikatnej,nie tak tapeciarskiej jak ten pierwotny DW w butelce.no i kolo 01 jest w miare ok.
Optymalnie byłoby wziąć próbki z perfumerii lub je zamówic na All. i spróbowac.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-03-20 o 16:54
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora