Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-26, 08:47   #3773
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
super



[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;40989106]Lakier sh barely blue bell.
Malowane w czwartek. Tym topem nie umiem się jeszcze obsługiwać. Widać granice na lakierze. Na wskazującym popękał, może temu że zaraz jak pomalowałam dotykałam czegoś rękami. Jakoś dziwnie wyglądają. Będę pewnie zmywać.
Skróciłam, bo spiłowałam do kwadratów, ale kształt nie dla mnie, jakoś jak tych kwadratów nie popiłuję po bokach to rozszerzają się.[/QUOTE]

ale śliczny kolorek


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Spamuję! Chyba pierwsza jestem SE nr 2
Na MF Max Effect. Na blogu są inne zdjęcia
suuuuuper


Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Yen, generalnie wolę flajksy na jasnej bazie, ale wyglądają bardzo ładnie

Zrobiła mi się mała tragedia kolorystyczna na twarzy. Generalnie jestem bardzo blada, ale szybko się opalam. Twarz smaruję spf 50, więc opala się bardzo delikatnie. Zawsze pilnuję, żeby ciało smarować w miarę wysokim faktorem wychodząc z domu, żeby nie mieć zbyt dużych różnic kolorystycznych, ale ostatnio się nie popisałam Byłam przekonana, ze się nie opalę bo słońca było mało, a ja chodziłam ubrana a tu seprajs - po 4 dniach ręce i dekolt brązowe, twarz blada. Pojechałam dzisiaj kupić ciemniejszy podkład, dobrany do dekoltu i okazało się, ze przeskoczyłam o 2 odcienie - od rimmela porcelanowego do soft beige. Do ramion, dekoltu pasuje idealnie, a jak się nim maznę np. po wewnętrznej stronie nadgarstka to wygląda jak czekolada. Efekt jest taki, ze muszę używać zbyt ciemnego podkładu, żeby nie wyglądać na sztucznie wybieloną. Nie lubię być taka ciemna
oooj, to trzeba buzię teraz opalić stopniowo!


Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość
Bry ja tylko na chwilkę jednym okiem patrząc na mecz wrzucam moje aktualne mani jak zawsze więcej zdjęć na blogu [TU]
widziałam, boooooooooskie! a pomysł - w życiu bym nie wpadła!


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
a ja z przeprosinami, że z opóźnieniem, ale z sercem na dłoni i z mani na pazurkach

Smutku, dla Ciebie no
Dla mnie jesteś pastelową dziewczyną (stąd kolory, w tym inspiracja Twoim ostatnim żółtym mani ), śliczną tak, że ach , ale czasem zwariowaną tak że i oraz.
Oby Ci się spełniały wszystkie lakierowe marzenia, bo o te życiowe sama na pewno zawalczysz
ojej....
słów mi brakło...
i nie wierze w te trzęsące się ręce! dziękuuuuuuję Kochana


Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Kucnęłam siku obok największej pokrzywy jaką na oczy widziałam, pupka mnie boli
wybacz, ale...


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Milusi
Co to i jak się malowało?
super 2 warstwy, nie smuży, ma maleńkie ledwo widoczne drobinki, jest dość intensywny, ale to fajnie iii kosztuje 5,99 zł w rossmannie na promo


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dawno nic nie wrzucałam
Kiedy pomalowałam holo? Oczywiście wtedy, kiedy słońce zaszło na 3 dni...
Color Club Revvvolution
ale śliczny
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!

Edytowane przez smoothly
Czas edycji: 2013-05-26 o 08:50
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora