Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-11, 10:27   #3045
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
a opakowania normalnej wielkości ale w limitowanym kolorze? chodzi mi o białe opakowanie po szmince z zestawu świątecznego?
tak. jeśli jest to błyszczyk o standardowej wielkości ale w kolorowym opakowaniu, czy szminka biała, czy cień w np zielonym pudełku z jakiejś limitki - przyjmują. Problem pojawia się, kiedy mamy sety typu 4 błyszczyki. najczęściej mają one zmniejszone pojemności - wtedy pojedynczego błyszczyka nie przyjmą. ale jeśli oddamy cały set to będzie się on liczył jako jedna sztuka. Nie wiem jak jest w przypadku zestawów typu 3 pełnowymiarowe produkty: szminka, błyszczyk i dajmy na to konturówka. Nie wiem czy wtedy trzeba oddać cały set czy jeden produkt też przyjmą...
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Generalnie opakowania po limitowanych produktach przyjmują, ale problemem może być to, że szminka jest z zestawu. Np. Mnie opakowanie po limitowanym błyszczyku sprzedawanym pojedynczo przyjęli, ale po takim, który był sprzedawany jako zestaw czterech, już nie.
te pojedyncze limitki przyjmują bez problemu. Miałam tak z opakowaniami cieni, róży (np po Marylin, po TTB, itp)
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A podczas robienia makijażu nie osypują Ci się z pędzla? Mi się zawsze to dzieje i denerwuje mnie bałagan na toaletce i policzkach
mi się nie osypują. Nie mocniej na pewno niż normalne cienie. a juz na toaletce?? lol to ile Wy tego nabieracie na pędzel?

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
odnośnie pigmentów, czy to są te same kolory co w 'Sized to Go' ? czyli vanilla, violet, blue brown itd itd ... czy mają coś innego ?
tak, z tego co pamiętam był jeszcze Rose i kilka innych. Były też mini błyszczyki na pewno Pink Lemonade, Rebel itp, miniatury tuszy plus cała ta mini pielęgnacja.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora