Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-24, 12:16   #2101
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Marzy mi sie luna2 ale na razie jej w d nie ma a bez rabatu, miniatur i próbek nie wezmę. Oktawiano witaj w gronie mężatek teściową olej tak jak dziewczyny pisały sama sobie opinię wystawiła. Jestem bardz ciekawa jak ten stół z babeczkami i łakociami wyglądał

Co do melis są bardzo ładne ale na kimś, raz je mierzyłam ale jakoś miłości nie było.

Powiem Wam jedno ....8 miesięcy łaziłam co chwile do dermatologa w moim mieście i baba gadała że mam coś tam ze skórą. Potem moja mama załatwiła mi dermatologa w Gdańsku w szpitalu wojewódzkim Dziś byłam i zaraz po krótkim wywiadzie poleciałam na stół... bardzo zdziwiona. Zrobili mi wycinek skóry i badanie mykologiczne. Wyniki mykologi dostałam po godzinie wynik ujemny a tamta z mojego miasta tyle miesięcy mi wciskała jakieś kity i żadnych badań mi nie chciała robić. ehm co za udzie musiałam się wygadać.

I do tego mój ostatni kot został przejechany na moich oczach
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora