Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Związki bez zobowiązań- jak to jest?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-20, 11:03   #157
uroczagwiazdeczka198826
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 24
Dot.: Związki bez zobowiązań- jak to jest?

Cytat:
Napisane przez karolka7911 Pokaż wiadomość
Uroczagwiazdeczko, z tym calkowitym zerwaniem konatku, nie bedzie tak latwo, jestesmy w kontakcie sluzbowym, nasze firmy ze soba wspolpracuja, wiec na ta chwilke nie jest to mozliwe. Mam nadzieje, ze z czasem on mi zobojetnieje, ze to tylko moje chwilowe zauroczenie nim i nic wiecej. Mam taka cicha nadzieje, chociaz to trwa juz ze 3 m-ce. Zawsze jak on odjezdzal, plakalam, tak bardzo przezywalam nasze rozstania, nie wiedzialam czy kiedykolwiek sie jeszcze zobaczymy. Z tego co widze, on na poczatku tez inaczej podchodzil do tej znajomosci,byl bardziej zaanagzowany, wiecej pisal, wiecej rozmawalismy, teraz wieje chlodem....nie wiem, gdyby nie moje uczucia bylby fajnym przyjacielem....
widze ze nie jetses w dobrym polozeniu sytuacji, jestescie chcac czy nie chcac zwaiazani praca. Wydaje mi sie ze to nie bedzie proste przebywajac z kims trudno sie odkochac , zapomniec..Jedynie co moge Ci doroadzic to zmina waszych relacji na czytko kolezenskie. PowidzeniA Ci zycze
uroczagwiazdeczka198826 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując