Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-20, 09:03   #4007
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;25802274]jakbym miała jeszcze raz wybór, to kupiłabym 45, a nie 60 bo jest bardzo ciężka i tłusta jak dla mnie [/QUOTE]

no to się zastanowię

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
doszla, soraya, od razu nalozylam ja na twarz (dzisiaj dzien w domu ). nie piecze, lekko szczypala, ale tylko przy drugiej warstwie filtra. pierwsze wrazenie: jestem zachwycona, ten balsam zachowuje sie jak krem, nie pachnie dziwnie aptecznie. nie piecze/sczzypie pod oczami. dla mnie cod miod jak narazie. zostawia na twarzy u mnie lekki glow, a nie tlusta warstwe.
wyszloby to slonce juz, bo mam ochote na testy w pelni
hm soraya jest dziwna , najpierw 2 dni cierpiałam, bo mnie piekło i podrażniło... a dziś np. położyłam sam filtr ( później się nie malowałam) i twarz nawilżona, nie ma tłustej warstwy, nic nie podrażniło...
jeśli tak będzie dalej to zostaniemy ze sobą, ale fakt, że ten filtr to zagadka dla mnie i będę ostrożna w używaniu


Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Super , że podpasował . Ja pod soraye kłade serum olejowe wit.C lub dwie kropelki innego oleju -najczęściej jojoba bo można go trzymać w łazience .Taka cieniutka warstewka sprawia , że buzia nic mnie nie piecze .
sama robisz to serum ?
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora