Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 5 kilogramów w 5 tygodni!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-21, 20:33   #23
bertha233
Raczkowanie
 
Avatar bertha233
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 471
Dot.: 5 kilogramów w 5 tygodni!

Hej !
Baaardzo chętnie ! 5 kg to akurat tyle chcę zgubić jeszcze eh..
Tak na początek to mam nadzieje że będziecie pisały (wiele wątków pada...) i się wspierały wzajemnie Powodzenia !

A ja dziś tylko śniadanie dobre zjadłam bo 4 małe kwadratowe kromki razowca z pomidoriem, szynką i sałatą. Herbata zielona. Potem wyszłam z domu i wróciłam o 17.. Nie mogłam w tym czasie nic zjeść.
Po powrocie szybko zrobiłam surówke z 3 marchewek i 3 małych jabłek z własnego ogródka. Wyszła spora miseczka, którą zjadłam w ciągu kilku minut Potem zapukali nowi sąsiedzi z wiadomością ze własnie się wprowadzili na jakieś pół roku (wynajem) i zapraszają na herbate. Widzialam ich wcześniej jak wnosili szpargały i spodobał mi się ten nowy sąsiad więc się zgodziłam. Własnie wróciłam Całkiem sympatyczni ludzie (studenci). Robie obiad na jutro - cienki plaster wołowiny i cieleciny obtoczyłam w czosnku i ziołołach i na beztłuszczową patelnie. Chcę się rozeznać co bardziej mi będzie smakowało. A muszę zjeść troche czerwonego mięsa..
Tak więc zjadłam dziś około 500kcal moze 600 i zdaje sobie z tego sprawę że to stanowczo za mało, ale jutro będzie już przepisowe >1000kcal.
__________________
Tiki riki tiki tak

1.04 - 50kg - R stop 19.04 - 48.3kg - yy?
W zimę można schudnąć

Zabiegana studentka
bertha233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując