Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chanel-kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-17, 23:08   #2909
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Corii a kaske czym nakładasz, packami czy pedzlami, bo nie umiałam z szanelami sobie poradzic i oddałam
Kaskę nakładałam 2 pędzlami - grubym płaskim do cieniowania i takim szerszym płaskim do nakładania cienia.
Ale pacynkami tez lubię ja nakładać
Teraz już mi obojętne czym

---------- Dopisano o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano o 00:04 ----------

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
a ja się nudem nie zachwyciłam nic a nic a fazę miałam na niego niezwykle ostrą, bo od ostatniego roku minerałkami EDM sie raczyłam i byłam bardzo zadowolona, więc chciałam połączyć piękne z pożytecznym - czyli minerałki z dioroholizmem - a ten diorowy puder mnie tym błyskiem przeraził, bo jak roztarłam na ręku to taka aż prawie perła z tego wyszła
jestem na nie
No na mnie żadna perla nie wyszła, a buzię za to miałam jak na okładce Vogue

---------- Dopisano o 00:07 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
No i po tym stwierdzeniu już mi przeszła ochota na bazę... Ja rozumiem, że ona jest rozświetlająca, ale choinki nie zniosę
No świeci świeci, dopiero jak się wchłonie, to nieco przestaje dawać po oczach ale to i tak nie na moją mieszaną buźkę

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano o 00:07 ----------

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
nuda też przetestuj najpierw porządnie, mnie on odstraszył
Pół dnia miałam go na facjacie i mi sie podobał
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora