Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. VII
Wątek: Essence cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-20, 19:26   #1577
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
pewna nie jestem, ale mi też się wydaje się, ze to wina oświetlenia... w ogóle to sama się załamałam, bo odkąd zeszła mi opalenizna to mój lasting finish i stay matte z rimmela w odcieniu 103 true ivory są za ciemne! chciałam sobie zakupić z essence ten stay all day, ale podobno nawet najjaśniejszy jest tragicznie ciemny

bladziochy mają przerąbane, te drogeryjne podkłady są za ciemne :|
tak, masz rację, stay all day jest fajowym podkładem, ale niestety dla mnie jest za ciemny o 2-3 tony i strasznie pomarańczowy. Stanowczo essence mogłoby zwrócić się także w stronę tych bledszych klientek, przecież my w Polsce mamy z natury jasne karnacje co nie oznacza, że wszystkie jesteśmy córkami młynarzy mimo to dystrybutorzy kosmetyków (nie tylko essence) wciskają nam na rynek kolory dobre dla mulatek a nam, bledzioszkom trudno cokolwiek wybrać

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Sexi- cienie MS sypkie kosztują ok.5 pln. Ja kupowałam swoje w promocji po 4 'z czymś'
tak, sypańce z MS są świetne, mam dosyć sporą kolekcję i nadal się nimi zachwycam jednak niedawno obiło mi się o uszy, że podrożały, bo kosztowały 4,99 a teraz coś powyżej piątaka.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora