Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-31, 18:13   #3416
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Ale zwróć uwagę, że to są KUROsanty. Prawopodobnie mają nadzienie drobiowe

Co do zapachów preferuje raczej świeże, kwiatowe. Tak mi sie wydaje
Kiedyś używałam Dune Jednak dla mnie on jest trochę za słodki/ciężki. No nie wiem. Na mojej skórze to nie to, ale ogólnie podoba mi się

Próbowałam Pleasures Estee Lauder, 5'th Anenue Elizabeth Arden, kiedyś używalam tez Nino Cerruti 1881 ale definitywnie mi się znudził.
Zauważyłam, ale i tak nie jadam. Kupane są. Czy kuro czy kruo, nie kupane proszę

Plesures jest jednym z najbardziej kwiatowych jakie znam.
Jak lubisz kwiatowe, to zobacz Par Amour może?

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Aaa, Śniegowa przypomnialo mi się, ze pytałas o te kwasy. Muszę Ci powiedzieć, że od jakiegoś tygodnia zauważyłam, że moja skóra zrobiła się bardzo gładka. Nie mam jednak pewności czy to zasługa kwasów, ponieważ po tym zabiegu zaczęłam używac krem półtłusty z wiesiolkiem (oeparol), do którego dodaje bardzo dużo oleju arganowego. Byc może to zasługa oleju, chociaż wcześniej też go używałam ale mniejszą ilość i nie tak regularnie. Zobaczę jak to będzie dalej wyglądało...
Myślę,że to kwasy jednak. Odsłoniły nowa skorę i olej ma teraz gdzie wnikać
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora