Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-05, 11:30   #86
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Cytat:
Napisane przez czarnula 1982 Pokaż wiadomość
A co do endokrynolog,to ja też po ciąży nie byłam,chodzę do ogólnego i ona mi leki przepisuje
ja też nie byłam.. u mnie bardzo ciężko się zapisać i odpuściłam wszystko, leki też. raz robiłam badania i tsh miałam w normie, a nawet w dobrej normie. muszę się zmobilizować i jeszcze raz zrobić badania a potem ewentualnie do endo.

Cytat:
Napisane przez kunegunda.bis Pokaż wiadomość
Jeszcze sie niedawno dowiedzialam ze rodzina mi sie powieksza - u brata ciotecznego w lutym bedzie dzidzia, i u siostry ciotecznej w marcu a najlepsze jest to ze siostra zarzekala sie ze ona narazie nie chce dzieci, ze to za duzy obowiazek,ze musi sie jeszcze wybawic (ma 33 lata)...
u nas też się powiększa

Cytat:
Napisane przez anitaxas Pokaż wiadomość
Dziewczyny w którym tygodniu odstawiałyście duphaston? Ja ma jeszcze dwie tabletki i ginek kazał już odstawić. Dzisiaj zaczynam 18tc.
ja miałam luteinę, ale jakoś długo, w 18tc jeszcze miałam plamienia, więc na pewno brałam, jakoś po 20 chyba odstawiłam.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora