Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-05, 09:25   #3352
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Wizaż nie chciał być stroną w sporze w razie ewentualnej sprawy w sądzie i dział prawników miał przeanalizować poprawność polityczną mojej wypowiedzi, ale ostatecznie chyba nie usunęli Dostałam wiadomość prywatną od moda, że tamten salon zwrócił się do redakcji z zażaleniem. Totalna farsa. Ja to już nie ufam żadnemu źródłu z opiniami, bo i tak wszystko jest sterowane

W tym House miałam zamawiać, ale rezygnuję. Część asortymentu powstarza się w Glowstore i tu z kolei jakość obsługi świetna, szybką przesyłka, eleganckie opakowania i gratis. Szkoda tylko, że mają ciągle straszne braki towaru.

Dziś przyjdą moje paletki, BonBonsy i Marc
No tak, ostrożnie do tego podeszli.
Ja nigdy nie ufałam zrodłom za bardzo, bo doskonale sobie zdawałam sprawę, ze brak negatywnych opinii o czymś, nie znaczy, ze ich nie ma ... Mamy cenzurę i d***lizanie wszedzie wokół..niestety

Ja Ci nie polecam zakupów tam. Naprawdę chciałabym, ale niestety. Dałam im szansę, po tej wpadce z brakiem nr nadania i automatycznym zwrotem paczki do nich, ale drugie podejscie, a oni nie patrza co wsadzaja za towar i faktura z zamówieniem jedno a produkt drugie to ponizej krytyki naprawdę. Mało tego, jak zwracasz to nie pokrywaja kosztów zwrotu. Odsyłaj se kliencie na własny koszt ich pomyłkę ...Zenua.

tak, braki maja non stop, a jak już coś przyleci chodliwego z ameryki, to rozchodzi się w poł dnia czasem i nawet człowiek nie zdazy zareagować.

Miłęgo używania Bonsa zycze
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora