Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Który podkład wybrać - proszę o radę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-04, 00:16   #14
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Który podkład wybrać - proszę o radę

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ooo, widzę, że dobrze sie orientujesz w tych podkładzikach
Może doradziłabyś mi odpowiedni kolorek ? Upoluję sobie chyba na Truskawce Tylko jak tam patrzę to kolorki jakieś takie ciemne
Ja mam jasną karnację i używam podkłady w kolorze /naturalny beż/beż/jasny beż, tak jak wspomniany przeze mnie Revlon Solftlex 220 natural beige. Kolorek ja na tych zdjęciach (tylko ja uzywałam z czarną zakretką do miesznanej/tłustej)
Moja buźka nie świeci się, powiedziałabym w ogóle, może w jakieś bardzo upalne lato...
Oj tak w ciemno to lepiej nie Powinnaś wybrać się do perfumerii i tam sprawdzić Z kolorami podkładów naprawdę nie jest łatwo.
Z Shiseido myślę, że pewnie dobre będą kolory które mają w nazwie Beige lub Opal oraz numer 20 (czyli B20, O20). Opal jest dla karnacji ciepłej, z żółtawym odcieniem- dla mnie ideał. Beige dla zimnej.

Z Diora nie pamiętam jak wypadają kolory, ja mam najjaśniejszy nr100, jest baaaardzo jasny więc pewnie dla Ciebie będzie dobry nr200.


Dla mnie z Shiseido O20 jest idealnym kolorem. Mam jasną karnację (ale nie białą) z ciepłym odcieniem. Uważam, że przed kupnem powinnaś jednak sprawdzić te kolory.


EDIT:
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Znalazłam takie wzorniki kolorków podkładów:
1. Shiseido Lifting Foundation
2. Chanel - Mat Lumiere
Z Shiseido kolory są dość dobrze odwzorowane Dokładnie tak jak opisywałam wygląda B20 i O20.

Z Chanel nie pamiętam jak ten Mat Lumiere się prezentował, ale uważam, że na pewno te kolory są tu za ciemne.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując