Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - OCM - Metoda czyszczenia olejem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-06, 23:52   #1737
Wiosenna000
Raczkowanie
 
Avatar Wiosenna000
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 37
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Hej.
Od jakiegos czasu podczytuje watek . OCM stosuje od 8 dni. Chcialabym sie z wami podzielic moja historia na ten temat
Mam cere mieszana lekko tradzikowa z licznymi przebarwieniami potradzikowymi. Nadal jeszcze wyskakuja mi niespodzianki ale juz w duzo mniejszym stopniu niz kilka miesiecy wczesniej, zmienilam troche diete i uzywalam maseczki ktora chyba podciagnela moja skore. Mam duzo zaskornikow na nosie i brodzie.
Jako oleju bazowego uzylam oliwki babydream i tak ok. 30 % oleju rycynowego. Skora z dnia na dzien staje sie jasniejsza i miekksza. Ale zauwazylam ostatnio ze na czole wyskocztlo mi kilka gul podskornych. Wiec nie wiem czy to efekt ocztyszczania sie cery czy moze oliwka mnie zapchala? Przeczytalam mniej wiecej 3/4 watku i wiem jakie moze byc pochodzenie tych gul. Jak myslicie kontynuowac dalej oczyszczanie ta metoda czy dac sobie spokoj? W sumie chyba tydzien to za malo na jakiekolwiek efekty ale juz tyle lat walcze z problemami mojej cery, ze w koncu chcialabym doprowadzic ja do porzadku
A co do zaskornikow na nosie i brodzie to jakos nie widze zeby sie cos zmienilo. Moze na nosie jest ich minimalnie mniej.
Przypomnialam sobie jeszcze ze zauwazylam lekkie przesuszenie skory w strefie T , ale z koleji nie wiem czy to wina maseczki aspirynowej ktora robilam dwa dni temu czy zbyt czestego stosowania ocm (rano i wieczorem) czy moze zbyt duzej ilosci oleju rycynowego w mojej mieszance? Juz sama nie wiem
A i jeszcze jedno. Do tej pory uzywalam kremu z ziaji z biala herbata ale znalazlam w jego skladzie parafine. Powinnam zmienic krem?
Nie wiem jak dzialal na moja cere w tej kwestii bo jak zaczelam go uzywac juz mialam tradzik ale dobrze nawilzal. Myslalam zeby go zastapic czyms o prostym skladzie. Moze krem dla dzieci babydream? Jak myslicie?
Jesli dotarlyscie do konca to dziekuje za wytrwalosc
__________________
"Czasami mam wrażenie, że kolekcjonuję pomyłki"
Wiosenna000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując