Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szklany pilnik do paznokci - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-12-16, 11:09   #73
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Szklany pilnik do paznokci-polecam wszystkim mającym słabe paznokietki!

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
Co moge dodac od siebie - ja ja kupilam w lutym tamtego roku i to nie jest tak, ze efekty przyjda od razu. Chociaz faktycznie mialam wrazenie, ze od razu skleja te warstwy paznokcia, ale mowie o dlugotrwalym efekcie. NIektore osoby wystawily tam recenzje po bardzo krotkim uzywaniu (wiem, bo polecalam jednej Wizazance ta odzywke i bardzo szybko pojawila sie ocena). Trzeba ja stosowac regularnie, przy moich paznokciach nie bylo z tym problemu bo ich nie malowalam. Producent zaleca raz na tydzien, ale ja stosowalam codziennie. Na jakiejs zagranicznej stronie (a nawet nie wiem czy to nie Chomiczka podala mi linka do niej ). Czytalam recenzje i tam pisalo, ze trzeba czekac na dlugotrwaly efekt nawet pol roku do roku i faktycznie sprawdzilo sie. U mnie to bylo ok pol roku. Teraz juz jej nie uzywam bo nie mam po co, tylko od czasu do czasu cos tam ciapne, zeby bylo... A odzywka jest baaaardzo wydajna, po stosowaniu od lutego codziennie praktycznie mam jeszcze 1/3 buteleczki. TAkze zdecydowanie dla cierpliwych osob, ktore sa w stanie poczekac na pozadany efekt.

Jak znajde tego linka do angielskiej strony to moge Ci podeslac, chyba, ze nie poslugujesz sie tym jezykiem...

ta strona to: www.makeupalley.com . Zeby ogladac recenzje musisz sie zarejstrowac niestety. Pozniej dajesz product reviews , w firmie wybierasz mavala i na dole 'hardener' i powinno wyskoczyc To jest to samo, tylko, ze stare opakowanie chyba.
Gaga87, zgadza sie, to ja podalam Ci kiedys tego linka. Ciesze sie, ze odzwyka pomogla Twoim paznokicom, bo wiem, ze mialas z nimi niezle przejscia. Zgadzam sie z Toba - nie powinno sie oceniac dzialania odzywki po zbyt krotkim czasie, przeciez zaden cud sie nie zdarzy. Wiem z wlasnego doswiadczenia, mi dopiero Nail Tek pomogl, ale na rezultaty tez musialam troche poczekac. Oplacalo sie
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując