Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-16, 20:29   #4252
Perlowe Wlosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 270
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Według mnie wszystkie typowe podkłady jakie miałam wchodziły w linie i załamania, jedynie koreańskie wysokopółkowe cushion foundations nałożone nawet pod oczy nie wchodziły w znajdujące się tam zalamania i nie migrowały na twarzy nawet nieprzypudrowane Jeśli chodzi o odcień to Iope Air Cushion w odcieniu C13 jest różowy, sama go używam bo według mnie nadaje twarzy bardzo zdrowy, promienny wygląd. Możesz się tym zainteresować, bo według mnie cushions są świetne dla cery dojrzałej, albo przesuszonej przemęczonej i u mnie jeszcze żaden podkład nie dał takiego naturalnego efektu jak właśnie one(opinia chłopaka). Wersje C-Cover są kryjące.

Ja przetestowałam w życiu jakies 15 podkładów, ale są tu osoby (), które przetestowały znacznie więcej i może znajdą Ci coś o lepszej dostępności, spełniające kryteria.
Lubie w podkladach jasnych dodatek koloru rozowego,ale chlodnego pastelowego rozu,a nie swinskiego ... jasny pastelowy roz+czysty jasny bez-ten mix kolorow, w tej tonacji...
niestety bardzo trudno znalesc podklad w takiej tonacji,albo zbyt zoltaczkowe ,albo zbyt szarawe nadajacy niezdrowy odcien skory,albo pomaranczowe ... chlodna jasna karnacja i pomaranczowy podklad=efekt postarzeniaalbo zbyt rozowe-swinkowe...

A Moze istnieja jakies dobre FRABKI KOSMETYCZNE do zmiany koloru podkladu,czy to w ogole sie sprawdza ?
__________________
NIC nie oszpeca czlowieka bardziej niz BRZYDKI CHARAKTER.


KSIEZNICZKA to KOBIETA ktora zaznala co to CIERPIENIE,odrzucenie,bol ,glod.
WIECZNIE samotna przez zycie i ta jej TAJEMNICA w oczach przezytego zycia.
I ONA wciaz zyje...
-----------------------------------------------------------

Edytowane przez Perlowe Wlosy
Czas edycji: 2016-02-16 o 20:45
Perlowe Wlosy jest offline Zgłoś do moderatora