Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - pokojówka?
Wątek: pokojówka?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-21, 22:20   #17
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: pokojówka?

Cytat:
Napisane przez mgosiekm Pokaż wiadomość
Hej ja pracowałam w Manchesterze w Crowne Plaza Hotel na Manchesterskim Lotnisku przez 2 dni i zrezygnowałam. Chodzi raczej o to, ze praca byla ciezka, malo platna, + jak nie wyrobilas ilosci pokoi jakie mialas posprzatac to za ewentualne nadgodziny i juz nie placili. W ciagu 8 godzin mialam posprzatac 16 pokoi - czyli pol godziny na pokoj (a pokoje rozne, byly tez takie gdzie jak weszlam do lazienki myslalam ze puszcze pawia!). Oprocz tego przed rozpoczeciem pracy musialas zaladowac sobie wozek z przescieradlami, small, large i king size, poszewki na poduszki, mydelka, szamponiki duperele, reczkiki 4 z czego kazdy w innym rozmiarze, musisz je poukladac i elegancko powiesic, powlec koldre ktora wazy prawie tyle co ja, naszarpiesz sie i malo tego kazdy element do zaladowania wozka... na innym pietrze wiec marnujesz godzine na zaladowanie wozka! Odkurzacz wiarzesz sobie dookola swojego pasa i ciagniesz go za soba, do tego wiaderko ze srodkami typu domestos, cos tam do okien, odswiezacze, + wozek numer 2 - na brudna posciel, ktory oprocz tego ze pcharz z czystosciami, podkurzacz ciagniesz za soba to jeszcze musisz ze soba transportowac ten 3 mebel na brudy....
SZCZERZE odradzam... no chyba ze nie masz innego wyjscia...l
nic dodać nic ująć... Nie ta sieć hoteli ale też w UK pracowałam w hotelu aż 20 dni. Podziękowałam, bo szkoda zdrowia a pieniądze nie warte. Wolałabym iść na sprzątaczkę albo do sklepu sprzedawać...
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując