Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-20, 10:39   #1308
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
EDM to były moje pierwsze Niestety straszne ciasto robiły i nieważne jak dużo nałożyłam i jak cera była przygotowana, efekt zawsze był taki sam.

Potem były Lumiere- ciemniały na pomarańcz
Potem Meow, były naprawdę fajniutkie, kilka godzin się trzymały, ale nie tak jakbym sobie marzyła cały dzień
Potem LucyMinerals- ogólnie kiepskie
A ostatnie testowałam LilyLolo i były mega przyjemne, niestety słabe krycie jak dla mnie.

Wszystkie oprócz Meow podrażniały mi masakrycznie oczy i to jest chyba moja największa bolączka. Moje oczy nie trawią minerałów także w kremach z filtrami Nawet gdy omijam okolice oczu, to mi się czerwienią puchną i łzawią, kremy migrują. Niewiele firm testowałam, wiem, ale to dlatego, bo ogólnie jestem zrażona przez te oczy i podchodzę jak do jeża
To ciężko tak jak i u mnie, ja choruję na oczy, i biorę na tyle silne leki, że niestety są teraz bardzo wrażliwe nawet jak krem mocniej pachnie . Będę musiała uważać. Lily Lolo już dawno miałam spróbować, chyba zamówię sobie próbki. Wiem że są dość wydajne mineralne kosmetyki, porównuję to mniej więcej do korzystania pudru sypkiego. Mi mniejsze krycie wystarczy, mam zamiar do końca jesieni jakoś pozbyć się tych wszystkich okropnych przebarwień i jakoś ogarnąć cerę, bo po ostatnim dermatologu ciężko było.
I nie wiem czy to rzeczywiście 'to' ale gdy włączyłam do mojej pielęgnacji serum z wit. C skóra zaczęła się mniej przetłuszczać. Zazwyczaj w gorące dni prawie 30 stopni po 2-3 godzinach wyglądałam jak posmarowana smalcem, a ostatnio byłam tyle na słońcu, potem w pociągu i makijaż wieczorem wyglądał baaardzo przyzwoicie (bez poprawek). Miałyście kiedyś jakieś zetknięcie z witaminą C? Do tej pory na moje przetłuszczanie nic nie pomagało
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora