Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-10, 09:36   #2883
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
od tygodnia mam samsunga S7 ( bardzo lubię samsungi, mam już któryś z kolei) oprócz fajnego dizajnu świetnie się go używa, aparat ma najlepszy chyba na rynku w fonach
ma wszystko co trzeba oprócz warunku ceny


Piszecie o żelach do brwi, ja mam takie marne, że nie ma co zelować, jak poprawiam kolor to pędzelkiem precyzyjnym i cieniami



wątek to zuuuoooooo
zamówiłam l'ange noir

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 06:45 ----------

i śpią, a ja juz wyprasowałam wszystko, i umyłam podłogi
ha !

potrzebuje obrusa, zwykłego jasnobeżowego bez wzorków i udziwnień ino gdzie szukać
Jeżeli dzisiaj się nie zmuszę do sprzątania, na następną sobotę zapraszam gości
Jakie to żelazko ?, ostatnio zauważyłam, że moje żelazko turystyczne prasuje lepiej niż Rowenta, której używam w domu
Taki obrus kupiłam na wyprzedaży w stacjo Tchibo niedawno.

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Powiem po polsku- dołujecie mnie, choć pewnie powinnam mieć amerykańskie nastawienie- wow, inspirujecie mnie.
Miśka, mnie to gotowanie zajmie cały dzień, a Ty taka szybka rybka jesteś.

Zgadnijcie co???
Kupa wypranego a nie wyprasowanego rośnie.


No cóż, miłego!
Zazdroszczę, u mnie kupa do prania jest

Moja szybka sałatka to kukurydza z puszki, tuńczyk w oleju z puszki, ananas z puszki, czosnek wyciśnięty przez praskę (nie mniej niż 4 ząbki), starty ser żółty, majonez. Ostatnio robię bez kukurydzy i też dobre.

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6514439 1]Witam i znikam, pędzę do roboty. Wczoraj mnie tak jeden klient wkurzył, że jeszcze mną telepie Praca w usługach to marny kawałek chleba.

Mój box już w drodze

Narka.[/QUOTE]

Współczuję, mógł poczekać do poniedziałku
Za boxa

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2016-09-10 o 09:38
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora