Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-18, 09:22   #1105
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL



Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Sporo dzis naskrobalyscie, ale pojechalam z mama na zakupy i do kina, i nie mialam jak podczytywac (wierzcie mi, pierwsza jazda samochodem z moja mama-pasazerka byla bardziej stresujaca niz egzamin na prawo jazdy)

Pochwale sie Wam moim nowym zegarkiem i mykam spac
Dobrej nocy
Bardzo ładny

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Witam
Jestem totalnie do tyłu, więc na wszelką wszelkość gratuluję wszystkich zakupów
Kota moja dalej chora. Teorie wetów dziś nam dzień spsuły. Echh
Oby jutro było lepiej

Dobranoc
Oj, oby kota szybko wyzdrowiała

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Dzien dobry

Kupilam sobie wczoraj jeszcze ten sweter w Orsayu: http://www.orsay.com/pl-pl/kardigan-...-50514407.html wszedl jakis rabat 20%, taki zwykly sweterek do otulenia, prosty i fajny. Jedynie sklad kijowy



A jaka kupujesz?
Lubię takie zwyklaczki

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Super ten sweter bardzo mi sie podoba. Przydalby mi sie taki ��
Zmieniam system i kupuje teraz canona 6d do tego dwa obiektywy, filtry do nich: uv a do szerokiego polaryzacyjny dodatkowo i polowkowy szary juz nie moge sie doczekac



Nie polece z nowych bo nie mam ale mam ipada 2 juz 4 lata i fakt troche wolniejszy jest ale caly czas super dziala. Znajomi w miedzyczasie kupowali tablety innych firm i juz dawno im padly wiec jezeli za jakis czas bede kupowala nowego to tylko ipad. Dla mnie fajne jest to ze nie trzeba programow antywirusowych i jak sie zepsul to go podlaczylam pod itunsa i sam sie naprawil.
Też mam starego Canona, niezawodny jest

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Witam z rana znowu pogoda do dupy....
U mnie jeszcze słoneczko świeci i mam nadzieję, że tak zostanie

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
A dziewczyny dalej spia

Sa fajne wyprzedaze na tagomago, kliknelam podklad Clinique Anti Blemish i mydlo do mycia twarzy Maja nizsze ceny niz moja kolezanka ze znizka pracownicza 40% w salonach


Byłam wczoraj w Rosku, w dalszym ciągu była promo na kremy 1 plus 1 i niektóre były dodatkowo w obniżonych cenach, zrobiłam trochę zapasów dla mamy. Byłam też w TK Maxie i ogłaszali, że maja specjalną dostawę kosmetiksów, ale jakoś nie mam przekonania do zakupu kosmetyków u nich i nic ciekawego nie znalazłam. Widziałam jak dziewczyna otworzyła paletę cieni i brudnym paluchem na ręku sobie próbowała. Jak byłam w Rosku to chłopak z obsługi podszedł do klienta i też tłumaczył, że zapakowane perfumy to nie testery
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora