Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-04, 21:44   #806
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz przełożyć proszek do słoiczka, polecam przytrzymać torebkę strunową i odciąć jeden z jej dolnych rogów - wszystko Ci się ładnie przesypie bez zbędnego bałaganu.

I zaraz, zaraz.. Butter Cream jest jaśniejszy od Vanilli Delight? O_o

olencja kwiatencja dzięki za słocze. Odnoszę wrażenie, że Warm 0 jest jednak jaśniejszy niż Morning Gold, ale to tylko moje przypuszczenia, pewnie na żywo to wygląda jeszcze inaczej. No i tak morał z tego taki, że Creamy Natural i Morning Gold są najładniejsze Mam nadzieję, że Pixie postara się o to, by Morning był bardziej "noszalny" w Amazon Gold, bo w MLB nie jestem w stanie go używać. Ale Ecolore też na pewno spróbuję - znając moje szczęście jeden będzie za ciemny, a drugi za jasny i będę musiała mieszać... I Warm 1 rzeczywiście wygląda na brzoskwiniowy przy Creamy.
Nie wiem czy jaśniejszy. Moim zdaniem to zupełnie inna bajka.
Vanila delight jest beżowa,z domieszką żółci i oliwki, sama wiesz. A butter cream jest intensywnie, żółty, ale nie chłodnożółty tylko ciepły.
Intensywna ciemniejsza wersja morning gold. Do creamy nie ma porównania ten jest neutralno- żółty.


Co do morning gold to poziomem u mnie mógłby być, ale dla mnie ma za dużo żółci, jakby była domieszka beżu to tak. Pomijając już, że ten odcien jest tragiczny na twarzy.


Czekam na uzupełnienie kolorów w AG o cashmere, dew kiss i morning gold.
A teraz nie wiem czy się pokusić o creamy natural. Tak mi się niechce wydawać kasy.... i mam podkłady.
Muszę Wam pojęczeć


Olencja czy mi się wydaje, że na tym zdj w pionie warm 1 z E ma w sobie coś z różu- porównując do Creamy natural P. ?
Pomiędzy warm 0 a morning goldem nie widzę specjalnej różnicy, za to wybija się almond milk jako najjaśniejszy. :

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2015-12-04 o 21:55
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując